Nasze Centrum Danych

Jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych

Dane, które nam powierzasz przechowywane są w najwyższej jakości DataCenter - budynku przeznaczonego do przechowywania infrastruktury informatycznej.
Naszą serwerownie współtworzyła między innymi jedyna z polskich firm z zakresu wojskowego ICT (w tym automatyzacji dowodzenia, działającą w obszarach szeroko pojętego bezpieczeństwa i obrony).
Centrum danych zabezpieczone jest przez redundantne zasilanie dzięki czemu urządzenia pracują również podczas zaniku zasilania, wyposażone jest również w specjalistyczny system ostrzegania przed pożarem, wysokiej jakości systemy gaszenia, klimatyzację oraz system kontroli dostępu i monitoringu. Całość stanowi fundamenty bezpieczeństwa z jakimi chronimy dane naszych klientów. Serwery idealnie nadają się do firm, gdzie bezpieczeństwo jest bardzo ważne. Zapewniamy najwyższej klasy ochronę dla naszych klientów.

BluSerwer

BluSerwer

85-703 Bydgoszcz
ul. Kijowska 44

centrum danych

Kontenery z Szafami Serwerowymi

BluSerwer.pl to najszybszy serwer w regionie, dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowe technologie. Nasze pomieszczenia serwerowe zapewniają bezpieczeństwo Twoim danym.
Naszą serwerownie współtworzyła między innymi jedyna z polskich firm z zakresu wojskowego ICT (w tym automatyzacji dowodzenia, działającą w obszarach szeroko pojętego bezpieczeństwa i obrony). Teraz my przejęliśmy rozwój nad tym DataCenter, które posiada kancelarie tajną i wszelkie zabezpieczenia aby bezpiecznie przechowywać serwery.

nasza wizja

Nasza wizja

Nasz zespół cały czas poszerza wiedzę z zakresu IT. Wspólnie dążymy do doskonalenia naszych usług aby nasi klienci byli zadowoleni. Chcemy stać się liderem w naszej dziedzinie.

sieć

Zasilanie Awaryjne

Dzięki najlepszym rozwiązaniom odczujesz wyraźną różnicę w ładowaniu strony, jak i podczas wykonywania operacji na bazie danych.
Nasza lokalizacja to wyjątkowe centrum internetowe w regionie:
UPS, Vectra, Orange, BydMan, Alfa internet, Avacom, e-Pulpit24, BluSoft, BluSerwer. Jeden z punktów styku kilkunastu operatorów.

„Działamy Lokalnie, docieramy Globalnie...”

zadowolony klient

Doświadczeni Administratorzy

Pod naszymi skrzydłami jest już kilkaset firm oraz setki klientów indywidualnych. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi świadczymy usługi najwyższej jakości.

Opinie naszych klientów

sprawdź dlaczego klienci nas kochają.

Korzystam z Ich usług około roku i nie miałem jeszcze ani jednego problemu z ich strony. Czego chcieć więcej.

Marta Jankowska

Radca Prawny