e-Pulpit - wirtualny komputer w chmurze

To technologia przyszłości dostępna już dziś z każdego miejsca na świecie.

e-Pulpit to wirtualny komputer w chmurze

To pierwszy krok w przyszłość.

e-pulpit24

Przeniesiemy Cię do chmur

e-Pulpit24 to usługa umożliwiająca korzystanie ze specjalnych pulpitów wraz z Twoim oprogramowaniem w „Prywatnej chmurze obliczeniowej”.
e-Pulpit ułatwia dostęp do Twoich programów tj. edytor tekstu, program Finansowo Księgowy np. Rachmistrz, Rewizor Symfonia, program faktur i rozrachunków np. Subiekt, wszelkie programy magazynowe, CRM i wiele innych – z dowolnego urządzenia, w dowolnej lokalizacji, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek zechcesz.
Programy księgowe jak Rachmistrz w chmurze, Comarch ERP Optima w chmurze, Asseco Wapro w chmurze dają szansę pracy zdalnej wielu użytkownikom na wydzielonym, bezpiecznym serwerze. Serwer idealnie nadaje sie dla ksiegowości.

Dla kogo jest e-Pulpit?

Czy zdalny pulpit jest dla mnie?

e-Pulpit, czyli komputer zdalny z ochroną danych osobowych jest usługą skierowaną do użytkowników firmowych, szczególnie dedykowany

  • Biurom rachunkowym
  • Zakładom produkcyjnym
  • Sieciom handlowym
  • Handlowcom
  • Firmom wielodziałowym
  • Firmom dystrybucyjnym

Zrób krok w przyszłość pełną korzyści

Chcesz mieć biuro zawsze w zasięgu ręki? Korzystasz z popularnego oprogramowania księgowo-sprzedażowego lub aplikacji napisanej specjalnie dla Ciebie? e-Pulpit24 spełni Twoje potrzeby.

Dzięki pracy zdalnej pracodawca dostaje możliwość zatrudnienia specjalistów z danej dziedziny. Dzięki temu firma może pozyskać wartościowego pracownika i nie jest już tak istotne, czy mieszka on tuż obok, czy na drugim końcu Polski.