cPanel

Panel kliencki do zarządzania hostingiem

Jednym z czołowych partnerów cPanel są:

sectigo
litespeed
whmcs
cloudlinux
WordPress

cPanel oraz WHM®

odblokuj moc stojącą za cPanel'em

Od ponad 20 lat cPanel jest wiodącą platformą automatyzacji hostingu. BluSerwer jest jednym z globalnych dostawców usług hostingowych, który jest certyfikowanym partnerem i dostarcza optymalne rozwiązania.

Dla kogo jest cPanel

developers

Deweloperów i IT

small-buisness

Małego i średniego biznesu

buisness-leaders

Biznes liderów

buisness-partners

Partnerów biznesowych

Najważniejsze funkcjonalności cPanel'a

łatwy sposób zarządzania wszystkimi usługami i opcjami

Interfejs cPanel umożliwia robienie wielu rzeczy w celu zarządzania witrynami, intranetami oraz utrzymywaniem właściwej szybkości online.

cPanel pulpit
strona internetowa

Opublikuj stronę internetową

Możesz wybrać z pośród wielu CMS do budowy własnej strony internetowej oraz dostajesz zasoby do monitorowania ich od podstaw.

poczta

Utwórz e-maile

Masz możliwość pozostawania w kontakcie dzięki potężnym funkcjom poczty e-mail które zostały umieszczone w cPanel i WHM. Możesz uruchamiać nowe konta e-mail, tworzyć współdzielone kalendarze i korzystać z różnych poziomów ochrony przed spamem.

kopia zapasowa

Twórz kopie i zarządzaj plikami

Bezpiecznie twórz kopie zapasowe i przesyłaj wszystkie pliki internetowe z poziomu interfejsu cPanel lub korzystać z kontrolek FTP.

domeny

Zarządzaj domenami

Twórz aliasy, dodawaj lub usuwaj subdomeny, zarządzaj strefami DNS i kieruj odwiedzających witrynę do dowolnej z twoich usług internetowych.

baza danych

Uruchom bazy danych

Masz możliwość projektowania niestandardowych baz danych przy użyciu Kreatora MySQL, phpMyAdmin i różnych innych narzędzi.