cPanel

Panel kliencki do zarządzania hostingiem

Jednym z czołowych partnerów cPanel są:

sectigo
litespeed
whmcs
cloudlinux
WordPress

cPanel oraz WHM®

odblokuj moc stojącą za cPanel'em

Od ponad 20 lat cPanel jest wiodącą platformą automatyzacji hostingu. BluSerwer jest jednym z globalnych dostawców usług hostingowych, który jest certyfikowanym partnerem i dostarcza optymalne rozwiązania.

Dla kogo jest cPanel

developers

Deweloperów i IT

small-buisness

Małego i średniego biznesu

buisness-leaders

Biznes liderów

buisness-partners

Partnerów biznesowych

Najważniejsze funkcjonalności cPanel'a

łatwy sposób zarządzania wszystkimi usługami i opcjami

Interfejs cPanel umożliwia robienie wielu rzeczy w celu zarządzania witrynami, intranetami oraz utrzymywaniem właściwej szybkości online.

cPanel pulpit
strona internetowa

Opublikuj stronę internetową

Możesz wybrać spośród wielu CMS do budowy własnej strony internetowej oraz dostajesz zasoby do monitorowania ich od podstaw.

poczta

Utwórz e-maile

Masz możliwość pozostawania w kontakcie dzięki potężnym funkcjom poczty e-mail które zostały umieszczone w cPanel i WHM. Możesz uruchamiać nowe konta e-mail, tworzyć współdzielone kalendarze i korzystać z różnych poziomów ochrony przed spamem.

kopia zapasowa

Twórz kopie i zarządzaj plikami

Bezpiecznie twórz kopie zapasowe i przesyłaj wszystkie pliki internetowe z poziomu interfejsu cPanel lub korzystać z kontrolek FTP.

domeny

Zarządzaj domenami

Twórz aliasy, dodawaj lub usuwaj subdomeny, zarządzaj strefami DNS i kieruj odwiedzających witrynę do dowolnej z twoich usług internetowych.

baza danych

Uruchom bazy danych

Masz możliwość projektowania niestandardowych baz danych przy użyciu Kreatora MySQL, phpMyAdmin i różnych innych narzędzi.